Krzesełka drewniane do pokoju dziecięcego

W dziecięcym pokoju siedzisko powinno być trwałe, stabilne, bezpieczne i wygodne. Takimi cechami odznaczają się wysokiej jakości krzesełka drewniane dla dzieci wykonane ręcznie. Prawidłowo wysuszone drewno jest pozbawione pęknięć i rozwarstwień, dzięki temu wyprodukowany mebel jest mocny i może służyć przez wiele lat. Elegancki design dodaje niepowtarzalnego wyglądu Twojemu pokojowi. Praktyczne i ładne krzesełko przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Wybierz białe krzesełka drewniane do dziecięcego pokoju w kształcie zwierzątek

1. Krzesełko dla dzieci Misio Biały

Propozycja ta, to przyjemnie wyglądający mebel z wygodnym oparciem i siedziskiem. Ma ono kształt głowy misia. Brzegi fotela są zaokrąglone, dlatego bezpieczne dla dziecka. Elementy krzesła zostały polakierowane na biało. Stabilnie rozstawione nogi pozbawione są kantów i nadano im kolor naturalnego drewna. Twoje dziecko chętnie na takim krzesełku usiądzie. Elegancki i ręcznie wykonany mebel jest bardzo trwały. Siedzisko wzmocnione dwoma śrubami wydłuża jego żywotność.
KUP 

2. Biały Królik - krzesełko drewniane do pokoju dziecięcego

Model zachwyca oparciem w kształcie słuchów króliczka. Dopracowane detale pozwalają na bezpieczne korzystanie przez dziecko. Wygodne siedzisko i oparcie mają białą barwę. Nogi krzesełka wytoczono w kształcie walca. Skośne ich rozstawienie czyni mebel bardzo stabilnym. Biały kolor jest bardzo uniwersalny. Bez względu na użytą barwę w wykończeniu wnętrza pokoju, krzesełko zachowa w nim pełną harmonię. Ręczny design mebla wpływa na jeszcze większą jego atrakcyjność.
KUP 

Szary kolor krzesełek dla dzieci to modny detal w ich kąciku

3. Krzesełko dziecięce Szary Misio

Posiada siedzisko oraz oparcie w kolorze przyjemnej jasnej szarości. Krzesełko to jest stabilne i bezpieczne. Ma nogi rozstawione pod kątem większym niż 45 stopni, dzięki temu jest niewywrotne. Mebel został dopracowany pod względem bezpieczeństwa jego użytkowania przez dziecko. Krzesełko pozbawione jest ostrych krawędzi. Wysokiej jakości drewno bukowe, z którego wykonany jest mebel, gwarantuje długie jego użytkowanie.
KUP

4. Krzesełko dla dzieci Szary Królik

Model wykonany z wysokiej jakości drewna otrzymał szare wygodne siedzisko. Oparcie również w odcieniu szarości wyprofilowane jest na kształt długich uszu królika. Wszystkie kanty krzesełka są opływowe, zwiększając bezpieczeństwo dziecka. Walcowate nogi barwy drewna bez kory utrzymują stabilność krzesełka. Twoje dziecko z radością będzie z niego korzystać każdego dnia.
KUP

Różowa barwa krzesełek dla dzieci podkreśli dziewczęcy wystrój pokoju

5. Misio Różowy to piękne krzesełko do pokoju dziecięcego

Siedzisko wraz z oparciem pomalowane są na pastelowy różowy kolor, uwielbiany przez małe dziewczynki. Oparcie w kształcie głowy misia z zaokrąglonymi uszkami jest mocno przytwierdzone do siedziska. Wygodne i stabilne krzesełko z odpowiednio rozstawionymi czterema nogami bez kantów czyni je bardzo bezpiecznym meblem. Nogi mają barwę naturalnego drewna. Przedstawione krzesełka drewniane do pokoju dziecięcego są dopracowane w każdym detalu. Bez obaw możesz posadzić swoje dziecko na takim meblu. Oparcie jest mocno przytwierdzone do siedziska za pomocą 2 śrub. Dzięki takiemu zespoleniu jest zdecydowanie trwalsze niż klejone. Kolorowe krzesełka drewniane nadają pomieszczeniu wyszukanej elegancji, a te w kształcie ulubionych zwierzątek przypadną do gustu ich małych użytkowników. Sam surowiec natomiast (drewno) jest niealergizujące, ciepłe w dotyku, wytwarza wokół siebie pozytywną energię.
KUP
Kontakt
Adres
ul. Majowa 20 05-300 Targówka
Napisz do nas!